TP-LINK TL-WA1201
Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte prosím ještě jedno zboží.
Kód produktu: QQ6-PC930522
TP-LINK TL-WA1201
SLEVA 14 %
Pouze pro firmy
ks
  • pokročilý dvoupásmový přístroj s přenosovou rychlostí až 1 200 Mbps (až 867 Mbps při 5 GHz a až 300 Mbps při 2,4 GHz)
  • Podporuje technologie IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz
Více informací
Značka TP-Link
Počet v balení 1 ks
  • Signál šíří s pomocí 4 vysoce výkonných fixních antén
  • Rozhraní: 1× 10/100/1000 Mbps ethernetový port (podporuje pasivní PoE).
TP-LINK TL-WA1201 - obrázek č. 0
*AC1200 dvoupásmový Wi-Fi – 867 Mb/s na frekvenci 5 GHz a 300 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz.
*Flexibilní nasazení – Podporuje pasivní PoE pro přenos elektrické energie a dat současně.
*MU-MIMO technologie – Současně přenáší data do více zařízení s 2x rychlejším výkonem
*Kaptivní portál – Nabízí již navrženou stránku portálu pro zvýšení bezpečnosti a marketingu.
HARDWAROVÉ PARAMETRY
Rozhraní
*1x Ethernetový port 10/100/1000 Mbps (Podporuje pasivní PoE)
Tlačítka
*zapnutí / vypnutí tlačítka, tlačítko WPS, tlačítko reset
Externí zdroj napájení
*12V/1.5A
Bezdrátové standardy
*IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz
Rozměry (Š x H x V)
*225×145.5×37 in (400×255×72 mm)
Typ antény
*4x Pevné vysokovýkonné antény
BEZDRÁTOVÉ PARAMETRY
Frekvence
*2.4 GHz a 5 GHz
Rychlost signálu
* 867 Mbps při 5 GHz, 300 Mbps při 2,4 GHz
Vysílací výkon
*CE: *FCC:
Bezdrátové režimy
*Access Point, Range Extender, Client, Multi-SSID
Bezdrátové funkce
Bezdrátové zabezpečení
*64 / 128bitové šifrování WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA-PSK2
DHCP
*Server, seznam klientů DHCP
Kvalita služeb
*WMM
Rozšířené funkce
*Captive Portal
OSTATNÍ
Certifikace
*CE, FCC, RoHS
Obsah balení
*Bezdrátový přístupový bod TL-WA1201
*Napájecí adaptér
*Ethernetový kabel RJ45
*Průvodce rychlou instalací
*PoE Power Injector
Systémové požadavky
*Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 nebo jiný prohlížeč s podporou Java
Prostředí
*Provozní teplota: 0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F)
*Skladovací teplota: -40 ° C ~ 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F)
*Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
*Vlhkost při skladování: 5% ~ 90% nekondenzující